Телефонія

Ми телекомунікаційна компанія, що надає для населення, підприємств і організацій послуги підключення телефонії в місті Вінниця та Вінницької області. Це якісний телефонний зв’язок на вигідних умовах і можливість використання сучасних інформаційних сервісів.

Ми пропонуємо послуги телефонії для того, щоб Ви були постійно на зв’язку. В будь-який час, незалежно від того які погодні умови за вікном, чи заряджений ваш мобільний – Ви завжди зможете зателефонувати рідним.

Сьогодні, існує така думка, що стаціонарний телефон нікому не потрібний. Це зовсім не правильне ствердження. Наприклад, Ви маєте власну фірму. До Вас постійно дзвонять замовляти різного роду послуги і Вам потрібно стабільний зв’язок. Крім того, постійний обмін документами через факсимільні апарати, абсолютна незалежність від електроживлення зв’язку Вашого офісу – все це однозначні переваги стаціонарного телефону. Навіть просте написання номеру стаціонарного на Вашій візитці додає солідності фірмі. Будьте впевнені, що Ваші клієнти завжди до Вас додзвоняться.

Стаціонарна телефонія допоможе дізнатися про життя та здоров’я Ваших рідних, подзвонити у справах або ж розповісти щось цікаве Вашій бабусі. Телефонуйте рідним – вони чекають на Ваш дзвінок.

Для великих компаній, яким важлива виняткова якість зв’язку, ми надаємо послугу SIP телефонії. Ви зможете зателефонувати в будь-яку країну світу для того, щоб Ваш бізнес розвивався винятково успішно.

ats